NAJBLIŻSZY TERMIN

Data: 25.-26.05.2024r.
Miejsce: Spała
Cena: 1200 zł

SZKOLENIE JOALIS

Podczas szkolenia poznasz podstawy unikalnej metody diagnostyki organizmu za pomocą aparatu Salvia, opartej o elektroakupunkturę dr Volla, ale unowocześnionej i przekonstruowanej w celu precyzyjnego doboru odpowiednio dopasowanej detoksykacji. Dowiesz się, w jaki sposób kierować procesem oczyszczania organizmu w oparciu o teorię Pięciu Przemian (pięciu układów czynnościowych ludzkiego organizmu), wywodzącą się ze starożytnej wiedzy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Uzyskasz informacje, jak uwolnić siebie i Twoich klientów od uciążliwych, przewlekłych dolegliwości.

Kurs zawiera zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne przykłady doboru terapii detoksykacyjnych w konkretnych przypadkach – na przykładzie własnych, wieloletnich doświadczeń osoby prowadzącej. Przewidziana jest również część warsztatowa i ćwiczenia praktyczne.

Dla kogo jest szkolenie?
Kurs przeznaczony jest dla osób, które poszukują ciekawej, a przede wszystkim skutecznej i łagodnej metody biorezonansowej, którą chcieliby wykorzystać w swojej praktyce terapeutycznej.
Jeśli jesteś już posiadaczem aparatu SALVIA, ale nie rozpocząłeś własnej praktyki lub czujesz, że jest dla Ciebie zbyt trudna, również zapraszamy serdecznie.
Szkolenie skierowane jest również do osób nie będących terapeutami – przedstawiona wiedza zawiera elementy możliwe do wykorzystania dla każdego.

Grupa max 6-8 os.